Тур Плаза

Екскурсія в м. Нова Каховка з дегустацією в шато Князя Трубецького

              Запрошуємо в тур вихідного дня в м.Нова Каховка. Місто невелике, але в ньому стільки всього цікавого. У Новій Каховці можна доторкнутися до історії князів, попити прохолодного сухого вина в виноробні, що збереглася з часів Трубецького і Голіцина, прогулятися по чудовому парку, охолодитися джерельною водою. Приготуйтеся отримати масу нових вражень і вибух позитивних емоцій! Тут у вас не буде часу нудьгувати!Перше місце, яке ми відвідаємо в ході нашого туру — неймовірне місце, не властиве рівнинній Херсонщині, яке знайдено в околицях руїн замку князя Трубецького. Там в заростях були виявлені унікальні водоспади

Далі ми прогуляємося по набережній і парку Нової Каховки. Відмінною рисою міста є буяння зелені, архітектура радянських часів зі своїм особливим шармом. Тут спокійна і затишна атмосфера. Але особливо тягне і дітей і дорослих комплекс сімейного відпочинку «Казкова діброва». Він знаходиться в парковій зоні на березі Дніпра поряд з парком атракціонів. Бруковані доріжки, струмочки і водоспадики, водяний млин, хатинка Баби Яги, дерев’яні альтанки і скульптури з дерева і море зелені. А найголовніша родзинка закладу — це різні породи голубів, качок, папуг, а також лебеді, страуси, хижі пташки, черепахи, нутрії, кролики, свинки, осел, поні, білки. Гості комплексу в захваті від такого розмаїття і можливості самим погодувати тварин.

Заключним етапом нашої прогулянки буде відвідування шато князя Трубецького. «Виноробне господарство Князя Трубецького» — старовинне підприємство, яке виробляє вина за класичною технологією. Знаходиться в селищі Веселе. Екскурсія в шато занурює гостей в дивовижний світ виноробства. Тут можна дізнатися, як виробляється вино і доторкнутися до магії цього чарівного процесу. Ця прогулянка дозволяє познайомитися з усіма процесами виробництва, з новітніми досягненнями виноробства і побачити сучасне обладнання від провідних європейських виробників. Екскурсовод проведе вас в історичні підвали і розповість історію шато, покаже цінні колекції і проведе дегустацію.

Історія одного з найстаріших виноробних господарств України сходить до 19 століття. До його створення доклав руку сам князь Лев Голіцин, перший винороб Російської імперії. Лев Голіцин і вибрав землі в Херсонській губернії. Вірний вибір місця, знання і любов до своєї справи принесли плоди. Через кілька років, в 1900-му на всесвітній виставці в Парижі Рислінг виноробного господарства був удостоєний Гран Прі.

 

Після жовтневої революції винсовхоз ім.Леніна став флагманом радянського виноробства. «Оксамит України», «Перлина степу», «Надднiпрянське» стали візитною карткою українського виноробства. Варто зазначити, що з 2003 по 2011 рік на підприємстві проводилася глобальна реконструкція. «Виноробне господарство Князя П.М.Трубецького» виробляє вина на 100% з винограду, вирощеного на власних виноградниках, і може гарантувати контроль якості на всіх етапах виробництва вина.

Об’єднання еко-туризму, гастро-туризму та історичної екскурсії — все це чекає туриста в «Виноробному господарстві Князя Трубецького». При відвідуванні шато ми познайомимося з історією заснування виноробства в регіоні, побачимо технологію виробництва вина, відвідаємо  в винні підвали і продегустуємо 5 зразків сухих вин.

 

Вартість туру – 600  грн. (Для дітей до 18 років — 500 грн.)

Програма туру:

  • виїзд з м.Херсона — 9.00
  • прибуття до водоспадів — 10.30
  • прогулянка по парку
  • прогулянка в «Казковій діброві» за бажанням (вхід – 30 грн. дитячий – 15 грн.)
  • екскурсія та дегустація в «Виноробному господарстві князя П.М.Трубецького» — 15.00-18.00
  • виїзд в м.Херсон — 18.00
  • повернення в м.Херсон — 19.00

 

У програмі туру можливі зміни, в зв’язку з погодними умовами, станом доріг і можливостями партнерів без погіршення якості та кількості послуг, що надаються

у разі корпоративних (групових) заявок розглядається індивідуальний підхід у формуванні ціни і програми туру

Надіслати запит

Напишіть ваші уподобання і ми підберемо найкращий тур

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Напішить нам

Спасибо за заявку. Наш менеджер свяжется с Вами.

Оставить отзыв


Прикрепите фотографию

Спасибо за ваш отзыв!