Тур Плаза

«Арабатські терми» та «Мар'янівська сироварня»

Запрошуємо приємно і з користю провести вихідний день, отримати гастрономічне задоволення

і оздоровитися на термальних джерелах Арабатської стрілки

Тож  в дорогу…

Перша зупинка нашої подорожі с.Мар’янівка.  Тут зайдемо до кізочок в гості на ферму.  Все  обладнано для їх комфорту — автоматичний прилад для … чесання, система клімат-контролю, доїльні апарати і спеціальний раціон.

Тому чотириногі красуні справно дають по три літри добірного молока в день і лестяться до тих, хто за ними доглядає і приходить в гості.

А господарі ферми розкажуть про сироваріння  і запропонують продегустувати свою продукцію.

«Мар’янівська сироварня» виготовляє різноманітні сири як з козячого так і з коров’ячого молока, яке постачає молочна ферма Долинського.  Козиний сир має свій унікальний смак, люди все частіше купують його, а користь для організму від продуктів з козячого молока неможливо переоцінити.

Після дегустації буде чудова можливість придбати вподобані сири за доступною ціною.

А далі подорож продовжиться у місці, де закінчується цивілізація, за с.Стрілкове, тут знаходиться гаряче джерело Чокрак,  що в перекладі з кримсько-татарської означає «джерело».

Це чудо природи б’є з глибини 1200 м і температура  води 67 градусів.  Природна ванна під відкритим небом остуджує воду до комфортних для людини 45 і ви отримуєте масу задоволень від купання навесні під відкритим небом. Вона схожа за своїми лікувальними властивостями з іншими гарячими джерелами Арабатки і лікує захворювання опорно-рухового апарату та шкіри. Якщо пірнути в гліцеринове озеро,  шкіра буде ніжною і м’якою.

На території комплексу обладнана зона для відпочинку з шезлонгами і парасольками,  каскадним душем, роздягальнями, душовими та санвузлами.

У планах будівництво водолікарні, готелю, басейну для плавання, подальше облаштування термального центру з прилеглою  до  нього зоною відпочинку.

Отже, вперед за новими гастрономічними враженнями, знайомствами та  відкриттями…

 

Програма туру:

  • 7.00 — виїзд з Херсона
  • екскурсія на козячій  фермі «Альпіна» та дегустація сирів «Мар’янівської сироварні»
  • відпочинок в комплексі «Арабатські терми» — 2 години
  • 21.00 — повернення в Херсон

 

Вартість:

Для дорослих — 1000 грн.

Для дітей до 14 років — 700 грн.

У вартість включено: проїзд автобусом Херсон-Мар’янівка-«Арабатські терми»-Херсон, екскурсія на  фермі «Альпіна»,  дегустація сиру від «Мар’янівської сироварні», відвідування комплексу «Арабатська терми»

Надіслати запит

Напишіть ваші уподобання і ми підберемо найкращий тур

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Напішить нам

Спасибо за заявку. Наш менеджер свяжется с Вами.

Оставить отзыв


Прикрепите фотографию

Спасибо за ваш отзыв!