Тур Плаза

"Центр культури вина Шабо" та "Європейська сироварня"

Маємо можливість стати винними і сирними експертами!

Для цього пропонуємо поїхати в селище Шабо  Одеської області, де відвідаємо  «Європейську сироварню» та «Центр культури вина Шабо», розширимо свій гастрономічний кругозір, а по поверненню додому зможемо вибирати продукти і напої найкращої  якості

 «Центр культури вина Шабо» розташований на місці виробничого комплексу компанії «Шабо», в одному з найдавніших виноробних регіонів Європи, традиції якого були закладені ще в античні часи.

Цей культурний центр, об’єднує діюче підприємство, стародавні винні підвали, дегустаційний зал, експозиції сучасного скульптурного та архітектурного мистецтва, а також Музей вина і виноробства.

Знання історії виноградарства та виноробства дозволяє отримувати задоволення від вживання вина і з розумінням насолоджуватися кожним ковтком благородного напою.


Тут ми зможемо відвідати чудові старовинні об’єкти — двохсотрічні Королівський, Хересний двох’ярусний підвали, підземні винні сховища, зможемо познайомитися з історією вина і самобутністю теруара Шабо, а також продегустувати 6 зразків продукції «Шабо».

У виноробів компанії «Шабо» немає секретів від споживачів. Тому перед гостями відкриті двері всіх підрозділів підприємства: сучасне відділення з приймання та переробки винограду, гігантське підземне виносховище, відділення елітних вин Shabo, оснащене обладнання нового покоління; потужний комплекс коньяків, бренді і виноградної горілки Shabo, Будинок ігристих вин Shabo. І все це в безпосередній близькості від виноградників теруара Шабо.

Далі наша подорож продовжиться на «Європейській сироварні»

Це нова, сучасна сироварня, побудована за європейським зразком, в поєднанні новітнього і автентичного обладнання з Голландії, з оригінальними голландськими технологіями і українськими майстрами-сироварами. Використовуються виключно голландські живі закваски, які надають сирам особливу неповторність, текстуру і тонкий сирний смак.

Сироварня має замкнутий цикл виробництва, від вирощування кормів для корів і телят до переробки молочної сировини і отримання кінцевого продукту — високоякісного натурального сиру. Процес сироваріння ретельно контролюється на кожному з етапів — від контролю якості вхідної сировини до готової продукції в фірмовому магазині, що гарантує високий рівень якості.

Тут ми відвідаємо  екскурсію  з дегустацією сирів і сирних ласощів, познайомимося з процесом і секретами виробництва сиру, дізнаємося, з чим сири гармонійно поєднуються і як відчути всю повноту відтінків смаку цього продукту.

На території є кафе, дитячий майданчик, зони відпочинку та міні-ферма з тваринами, де їх можна погодувати і погладити, дізнатися про особливості отримання молока.

Після екскурсії можна купити у фірмовому магазині вподобаний натуральний сир і сувенірну продукцію.

Вартість туру — 1500 грн. (для дітей — 1200 грн.)

У вартість туру включені: проїзд на автобусі Херсон-Шабо-Херсон, екскурсія та дегустація «Сир та вино» від «Європейської сироварні», екскурсія та дегустація 6 зразків в «Центрі культури вина Шабо»

Програма туру:

  • виїзд з м. Херсона — 6.00
  • прибуття в с.Шабо — 10.00
  • екскурсія та дегустація в «Європейській сироварні»
  • екскурсія та дегустація в «Центрі культури вина Шабо»
  • виїзд з с.Шабо — 17.00
  • повернення в м.Херсон — 21.00
У програмі туру можливі зміни в зв’язку з погодними умовами, станом доріг і можливостями партнерів
У разі корпоративних (групових) заявок розглядається індивідуальний підхід у формуванні ціни і програми туру

 

Надіслати запит

Напишіть ваші уподобання і ми підберемо найкращий тур

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Напішить нам

Спасибо за заявку. Наш менеджер свяжется с Вами.

Оставить отзыв


Прикрепите фотографию

Спасибо за ваш отзыв!