Тур Плаза

ГАСТРОНОМІЧНИЙ ТУР В ШАБО ТА «ТАЄМНИЦІ ПІДЗЕМНОЇ ОДЕСИ»

Перший день туру  вирушаємо  до с.Шабо на Одещині, де побуваємо на «Європейській сироварні» та в «Центрі культури вина Шабо»

 «Європейській сироварня» — це нове, сучасне виробництво, побудоване за європейським зразком, у поєднанні новішого та автентичного обладнання з Голландії, з оригінальними голландськими технологіями та українськими майстрами-сироробами. Використовуються виключно голландські живі закваски, які надають сирам особливої ​​неповторності, текстури та тонкого сирного смаку. Основним напрямком діяльності «Європейської сироварні» є виробництво високоякісного натурального сиру.

Сироварня має замкнутий цикл виробництва, від вирощування кормів для корів та телят,  до переробки молочної сировини та отримання кінцевого продукту – високоякісного натурального сиру. Процес сироваріння ретельно контролюється на кожному з етапів — від контролю якості вхідної сировини до готової продукції у фірмовому магазині, що гарантує високий рівень якості продукції.

Тут ми відвідаємо захоплюючу екскурсію по сироварні з дегустацією сирів та сирних лас, познайомимося з процесом та секретами виробництва сиру, дізнаємося, з чим сири гармонійно поєднуються, та як відчути всю повноту відтінків смаку цього продукту.

На території є кафе, дитячий майданчик, зони відпочинку та міні-ферма з тваринами, де їх можна погодувати та погладити, дізнатися про особливості отримання молока.

Після екскурсії можна купити у фірмовому магазині натуральний сир, що сподобався, і сувенірну продукцію.

Далі наша подорож продовжиться в «Центрі культури вина Шабо»

Він розташований на місці виробничого комплексу компанії «Шабо», в одному з найдавніших виноробних регіонів Європи, традиції якого були закладені ще в античні часи.

Цей культурний центр об’єднує діюче підприємство, старовинні винні підвали, дегустаційний зал, експозиції сучасного скульптурного та архітектурного мистецтва, а також Музей вина та виноробства.

Знання історії виноградарства та виноробства дозволяє отримувати задоволення від вживання вина та з розумінням насолоджуватися кожним ковтком благородного напою.

Тут ми зможемо відвідати чудові старовинні об’єкти — двохсотлітні Королівський, Хересний, двоярусний підвали, підземні винні сховища та ін., зможемо познайомитися з історією вина та самобутністю терруару Шабо, а також спробувати 6 зразків продукції «Шабо».

Винороби компанії «Шабо» не мають секретів від споживачів. Тому перед гостями відкриті двері всіх підрозділів підприємства: сучасне відділення з прийому та переробки винограду, гігантське підземне винне сховище, відділення елітних вин Shabo, оснащене обладнання нового покоління; потужний комплекс коньяків, бренді та виноградної горілки Shabo, Будинок ігристих вин Shabo. І все це — в безпосередній близькості від виноградників терруару Шабо.

Другий день – на нас чекає Одеса

Одеса – місто романтики, мистецтва, гумору, поем, театрів та музеїв. Колись вигорілий степ перетворився на оточене буйною зеленню місто, місто — особливе за своєю культурою, сформованою різними народами, місто — що поєднує в собі архітектурні стилі різних епох, місто — настільки береже свої традиції, що іноді здається, що крім Молдаванки, Пересипу і Ведмедика Япончика в Одесі нічого і нікого більше не було. Насправді історія Одеси дуже багата, за короткий період місто здобуло світову славу, перетворилося на одну з головних транспортних артерій країни. Іноді у морському порту можна побачити круїзні лайнери, завбільшки з п’ятиповерхові будинки – яскраве підтвердження, що історія міста Одеса, його архітектурна та історична слава відомі далеко за межами нашої країни.

Як кажуть в Одесі – Одесу треба не лише бачити, а й чути, вдихати, обмацувати, куштувати на смак. Одеса – це не вокзал і не аеропорт, і навіть не Приморський бульвар та не Дерибасівська – точніше, не тільки вони. Одеса – це суміш жаркого сонця та ніжних піщаних пляжів, неймовірних одеських історій та оригінального гумору, блискучих фраз та геніальних віршів, популярних анекдотів.

Запрошуємо в компанії чудового екскурсовода прогулятися Одесою. Це місто нікого не залишає байдужим і дарує незабутні враження, які залишаються на все життя. Одеса зачаровує з першого погляду, у цю «південну красуню» просто неможливо не закохатися – вона змушує приїжджати сюди знову та знову, відкриваючи для себе її нові грані

А далі «Таємниці підземної Одеси». Презентація  історії різних подій, що мали місце бути в катакомбах міста. Маємо можливість побачити Протирадіаційний притулок, сталкер (тема пост апокаліпсису), шахтну справу (історія розвитку технологій та каменоломень), малину – історію криміналу, їхній зв’язок із підземеллями, легенди минулого.

Вартість туру – 2600 грн. (для дітей до 16 років – 2100 грн.)

У вартість туру включено: проїзд на автобусі Херсон-Одеса-Шабо-Херсон, супровід екскурсовода,  проживання, вечеря, сніданок,  екскурсія та дегустація на «Європейській сироварні», екскурсія та дегустація у «Центрі культури вина Шабо», квітки на екскурсію  «Таємниці підземної Одеси»

Не включено: обід в другий день, придбання сувенірів

Програма туру:

1 день

 • виїзд із м.Херсона – 6.00
 • прибуття  до с.Шабо – 11.30
 • екскурсія та дегустація у «Європейській сироварні» – 12.00-14.00
 • екскурсія та дегустація у «Центрі культури вина Шабо» — 14.30 — 16.30
 • виїзд із Шабо – 16.30
 • прибуття с.Затока б/в «Асоль», заселення
 • вечеря-барбекю — 19.00

2 день

 • сніданок – 8.00
 • виїзд в Одесу – 8.30
 • прибуття до м.Одеси, оглядова екскурсія – 10.30-13.00
 • обід в ТЦ «Артеміда» — 13.00-14.00
 • екскурсія «Таємниці підземної Одеси» -14.00-16.00
 • виїзд з Одеси – 16.00
 • повернення в м.Херсон — 20.00
У програмі туру можливі зміни у зв’язку з погодними умовами, станом доріг та можливостями партнерів без погіршення якості та кількості послуг, що надаються

 

Надіслати запит

Напишіть ваші уподобання і ми підберемо найкращий тур

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Напішить нам

Спасибо за заявку. Наш менеджер свяжется с Вами.

Оставить отзыв


Прикрепите фотографию

Спасибо за ваш отзыв!