Тур Плаза

Лазертаг 10 ЖОВТНЯ 2021

Хто в дитинстві не грав «войнушку», бігаючи з палицями, випиляними з фанери автоматами і пластиковими пістолетами?  Прогрес не стоїть на місці.  У час нових технологій можна відчути себе справжнім бійцем спецназу!  Лазертаг — це активна, динамічна і безпечна командна гра.  Схожа зовні на пейнтбол, тільки стріляють не кульками, а лазером.  На відміну від звичайного пейнтболу тут не брудниться одяг і не  залишається синців від кульок з фарбою.  Тільки спеціальний обруч з сенсором на голову і зброя.

Лазертаг має значну кількість переваг.

По-перше,  лазертаг не має вікових обмежень.

По-друге, гравці не відчувають болючих відчуттів, на відміну від пейнтболу, інфрачервоний промінь абсолютно невідчутний  і нешкідливий для людини

По-третє, в сучасному лазертаг існує величезна кількість варіантів і сценаріїв гри.

По-четверте, лазертаг — це весело, яскраво, динамічно, відмінний спосіб активного відпочинку.

По-п’яте, лазертаг- це незамінна штука для тімбілдінга.  Його оцінять ті керівники підприємств, які дбають про об’єднання колективу.

По-шосте, лазертаг — це відмінний спосіб розважити і зайняти дітей, не турбуючись про їхню безпеку.

 

Лазертаг — це азартно, безпечно, розвиває спритність, уважність, тактику дій і мислення, швидкий біг, ну і просто це набагато краще і корисніше, ніж грати в планшеті.

Майданчик для гри знаходиться на території розважального комплексу «Зелені хутори Таврії».  Розташована серед лісу, де дерева є природними укриттями, крім того у вигляді укриттів наставлені барикади з бочок, мішків з тирсою,  побудовані різні щити і захисні споруди.  Грати можна компанією 10-14 чоловік.

Спробуйте пограти в лазертаг всією сім’єю або компанією друзів.  Не дивлячись на те, що вік у всіх учасників різний, заряд адреналіну і азарту отримує кожен!

 

Вартість туру — 300 грн.

Програма туру:

 — виїзд з м.Херсон — 9.00
 — прибуття на «Зелені хутори Таврії» — 10.00
 — гра в лазертаг
 — вільний час для прогулянки по «Зеленим хуторах Таврії», пікніка
 — виїзд в м.Херсон — 16.00
 — повернення в м.Херсон — 17.00

У програмі туру можливі зміни в зв’язку з погодними умовами, станом доріг і можливостями партнерів без погіршення якості та кількості послуг, що надаються.

Надіслати запит

Напишіть ваші уподобання і ми підберемо найкращий тур

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Напішить нам

Спасибо за заявку. Наш менеджер свяжется с Вами.

Оставить отзыв


Прикрепите фотографию

Спасибо за ваш отзыв!