Тур Плаза

Біосферний заповідник "Асканія-Нова" і «Мар'янівська сироварня»

Біосферний заповідник «Асканія-Нова» — один з найвідоміших національних заповідників  Європи, розташований в Україні.  Це єдине місце на європейській території де типчаково-ковиловий степ ніколи не  переживав  вплив людини.  «Асканія-Нова» — це заповідна територія України, одна з 7 природних чудес України, крім цього входить в сотню унікальних заповідників світу.  Іншими словами, це незайманий степ, який являє собою наукову, культурну та історичну цінність.  Велика частина тварин і рослин занесені до Червоної Книги.

На території заповідника створено зоопарк, в якому зібрані звірі і птахи з усього світу.

Крім зоопарку заповідник «Асканія-Нова» приваблює величезним ботанічним парком зі штучними озерами і ставками.  На території парку можна побачити дерева і кущі всіх кліматичних зон.  Все це робить «Асканію-Нова» унікальною природною зоною.  Туристи, прогулявшись великою територією парку, зможуть побачити тварин і птахів з усього світу Всього на території 30 квадратних кілометрів проживають близько 1 000 представників тваринного світу.  Тварини живуть майже в вільних умовах і радують око своєю безтурботністю, деяких можна погодувати  з рук.

Головна відмінність заповідника «Асканія-Нова» від інших подібних паркових зон і зоопарків — це той факт, що рідкісні тварини, привезені з Європи, Азії, Африки, Австралії та Америки уживаються на території парку з місцевими представниками дикої фауни, включаючи антилоп, зебр, буйволів, бізонів. У степу пасуться лами і шотландські поні та інші дикі парнокопитні.  Крім того, в зоопарку  заповідника безліч дрібних тваринок (від мишей до горностаїв).

 

Після прогулянки по заповіднику запрошуємо відвідати козячу молочну ферму «Альпіна» та «Мар’янівську сироварню».

            

Тут зайдемо до кізочок в гості на ферму, де все  обладнано для їх комфорту — автоматичний прилад для … чесання, система клімат-контролю, доїльні апарати і спеціальний раціон.  Тому чотириногі красуні справно дають по три літри добірного молока в день і лестяться до тих, хто за ними доглядає і приходить в гості. А господарі ферми розкажуть про сироваріння  і запропонують продегустувати свою продукцію.

Сироварня виготовляє різноманітні сири як з козячого так і з коров’ячого молока.  Козиний сир має свій унікальний смак, люди все частіше  куштують його, а користь для організму від продуктів з козячого молока неможливо переоцінити.

При виготовленні сирів використовують класичну рецептуру і сучасне новітнє обладнання.

Тут виробляють бринзу, свіжі сири з травами, оливками, паприкою, а також тверді витримані сири. Після дегустації буде чудова можливість придбати вподобані сири за доступною ціною.

Вартість  туру — 850 грн.  (для дітей до 14 років — 750 грн.)

Програма туру:
  • виїзд з м.Херсон — 7.00
  • прибуття в біосферний заповідник «Асканія-Нова» — 10.00
  • екскурсія по дендропарку та зоологічному парку — 10.00-13.00
  • виїзд з  заповідника— 14.00
  • відвідування «Мар’янівської сироварні» – 15.00-17.30
  • виїзд в м.Херсон — 17.30
  • повернення в м.Херсон — 20.00
У вартість входить: проїзд, відвідування заповідника «Асканія-Нова», екскурсія на козину ферму «Альпіна», дегустація сирів «Мар’яновської сироварні»

У програмі туру можливі зміни у зв’язку з погодними умовами, станом доріг і можливостями партнерів

У разі корпоративних (групових) заявок розглядається індивідуальний підхід у формуванні ціни і програми туру.

 

 

 

 

 

 

 

Надіслати запит

Напишіть ваші уподобання і ми підберемо найкращий тур

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Напішить нам

Спасибо за заявку. Наш менеджер свяжется с Вами.

Оставить отзыв


Прикрепите фотографию

Спасибо за ваш отзыв!