Тур Плаза

Екскурсія в м. Нова Каховка з дегустацією в Домі марочних коньяків "Таврія"

Запрошуємо в тур вихідного дня в м.Нова Каховка. Місто невелике, але в ньому стільки всього цікавого. У Новій Каховці можна доторкнутися до історії виноробства Херсонщини, прогулятися по чудовому парку, охолодитися джерельною водою. Приготуйтеся отримати масу нових вражень і вибух позитивних емоцій! Тут у вас не буде часу нудьгувати.

Перша локація, яку ми відвідаємо в ході нашого туру — неймовірне місце, невластиве рівнинній Херсонщині, яке знайдено в околицях руїн замку князя Трубецького. Там в заростях були виявлені унікальні водоспади.

Далі вирушаємо на прогулянку по набережній і парку Нової Каховки.

Відмінною рисою міста є буяння зелені, архітектура радянських часів зі своїм особливим шармом. Тут спокійна і затишна атмосфера.

 

Але особливо приваблює дітей і дорослих комплекс сімейного відпочинку «Казкова діброва». Він знаходиться в парковій зоні на березі Дніпра поряд з парком атракціонів. Бруковані доріжки, струмочки і водоспадики, водяний млин, хатинка Баби Яги, дерев’яні альтанки, скульптури з дерева і море зелені

А найголовніша родзинка закладу — це різні породи голубів, курей, качок, папуг,  а також лебеді, страуси, хижі пташки, черепахи, нутрії, кролики, кізоньки, свинки, осел, поні та білки. Гості комплексу в захваті від такого розмаїття і можливості самим погодувати тварин.

Наступним етапом нашого туру буде відвідування музею, екскурсія та дегустація в будинку марочних коньяків «Таврія».

Дім марочних коньяків «Таврія» — одне з найстаріших підприємств Східної Європи, історія якого починається з першого поселення швейцарських колоністів — виноробів і виноградарів, які в 1889 році на запрошення імператора Олександра I принесли на ці землі старовинні традиції французького виноробства

Дім марочних коньяків «Таврія» географічно розташований на 46-ій паралелі, аналогічно паралелі, де знаходиться відоме на весь світ місто Коньяк (Франція), яке є батьківщиною одноіменного благородного напою. А кліматична зона, де ростуть таврійські виноградники, визнана вітчизняними і зарубіжними фахівцями однією з найбільш екологічно чистих зон України, що дає виробництву ДМК «Таврія» особливу цінність. На підприємстві історично дотримуються традиційної технології виробництва коньяків з подвійною перегонкою. Завдяки власним виноградникам, а також одного з найголовніших активів виробництва — 6 500 дубових бочок для витримки коньячних спиртів, ДМК «Таврія» — один з безумовних лідерів вітчизняного ринку.

Відвідавши ДМК «Таврія», ми дізнаємося тонкощі класичної технології коньячного виробництва, сповна відчуємо колорит підвалів, в яких десятиліттями витримують кращі коньячні спирти, побачимо всі етапи перетворення винограду в елітний напій. Всім відвідувачам дегустації без сумніву запам’ятаються букет і аромат двох видів вин і чотирьох видів коньяків, високу якість яких можна оцінити на дегустації. А фахівці-винороби відкриють для вас основи дегустації і тонкощі коньячного етикету.

Отже, відвідування ДМК «Таврії» — чудова можливість провести своє дозвілля та отримати корисний досвід виноробної майстерності, познайомитися з таврійськими винами і коньяками, напоями для тих, хто цінує якість  та віддає перевагу найкращему.

Вартість туру  590 грн. (для дітей – 290 грн.)

 

Програма:
  • виїзд з м. Херсон — 9.00
  • прибуття до водоспадів — 10.30
  • прогулянка по парку м.Нова Каховка
  • прогулянка в комплексі «Казкова діброва» за бажанням (вхідний квіток – 30 грн., дитячий- 15 грн.)
  • екскурсія та дегустація в будинку марочних коньяків «Таврія» — 15.00-18.00
  • виїзд в м.Херсон — 18.00
  • повернення в м.Херсон — 19.00

 

У програмі туру можливі зміни у зв’язку з погодними умовами, станом доріг і можливостями партнерів
У разі корпоративних (групових) заявок розглядається індивідуальний підхід у формуванні ціни і програми туру

 

Надіслати запит

Напишіть ваші уподобання і ми підберемо найкращий тур

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Напішить нам

Спасибо за заявку. Наш менеджер свяжется с Вами.

Оставить отзыв


Прикрепите фотографию

Спасибо за ваш отзыв!