Тур Плаза

Арабатські терми

Новость
Дата публикации 24.02.2021

Арабатська стрілка — унікальне місце для відпочинку на Азовському морі.  Тут розташовано багато цікавинок, одна з них гарячі джерела.  У місці, де фактично закінчується цивілізація, за с.Стрілкове, знаходиться гаряче джерело Чокрак, що в перекладі з кримсько-татарської означає «джерело».

Тут на місці стихійного басейну в серпні 2020 року відбулося відкриття комплексу «Арабатські терми»

 «Арабатські терми» — це SPA-комплекс, який об’єднує  кілька природних пам’яток — гаряче джерело, гліцеринове озеро та  берег затоки Сиваш.

Проект реалізується на базі лікувальних вод свердловини в Стрілковому, відомого як джерело «Чокрак», який відноситься до Північно-Сиваського родовища термальних вод.  Сама свердловина знаходиться на кілометр ближче до південної околиці села — в місці старого джерела.

Йодно-бромна термальна вода для купілі видобувається зі свердловини в 1625 м. Схожа за своїми лікувальними властивостями з іншими гарячими джерелами Арабатки і може лікувати захворювання опорно-рухового апарату і захворювання шкіри.

Можна приймати ванни в гліцериновому озері — шкіра стає ніжною і м’якою, а також провести  аплікації грязями озера Сиваш

Сьогодні на території обладнана одна купіль з теплою водою, зона для відпочинку з шезлонгами і парасольками, каскадний душ, роздягальні, душові та санвузли.

В планах будівництво водолікарні, готелю, басейну для плавання, подальше облаштування термального центру з прилеглою до нього зоною відпочинку.

Тож подорож до «Арабатських терм»  — це чудова можливість провести вихідний день цікаво і з користю для здоров’я!

Напішить нам

Спасибо за заявку. Наш менеджер свяжется с Вами.

Оставить отзыв


Прикрепите фотографию

Спасибо за ваш отзыв!